nasza firma to jakość, terminowość i dokładność

o nas

Firma powstała w 1986 roku i od tego czasu naszą specjalizacją są dzianiny. Dysponujemy nowoczesnym podstawowym parkiem maszynowym i posiadamy kilka maszyn specjalistycznych do wykańczania odzieży, wzmacniania szwów, zdobnictwa. Nasz zespół, z dużym bagażem doświadczeń, na każdym etapie produkcji dba o detale, aby ostateczny produkt spełniał wysokie wymagania rynku.

Nasze realizacje to specjalistyczna odzież sportowa i wszelka odzież z dzianin: T-shirty, spodnie dresowe, szorty, bluzy, tuniki itp. Zaufało nam wiele znanych marek sceny polskiego rapu - streetwear (Hemp Gru- diil, BOR, New Bad Line, dixon 37, RPK, P56), marek sportowych (TRECWEAR, Surge Polonia, Deckout) oraz marek damskich jak np. Femi Pleasure.

współpraca ze sprawdzonymi sitodrukami

sprawdzeni dostawcy dzianin

ostrożna, ale duża otwartość na wyzwania

kompleksowość usług

jednostkowe reklamacje w ciągu roku

dotrzymywanie terminów realizacji

Jak mamy Was do tego przekonać?

Szwalnia powstała w 1986 roku. Przez wszystkie te lata, do teraz, przechodziliśmy przez różne okresy dynamicznych zmian na rynku i jego potrzeb w tej branży. Zmiany często były nagłe, nieoczekiwane. Wciąż wzrastające wymagania klientów co do jakości, wyróżniania się produktu, spowodowane co raz większą konkurencją poszerzało naszą wiedzę i budowało nasz zespół. Ten czas nauczył nas, że trzeba się uczyć, rozwijać, podejmować wyzwania. Ten czas dał nam doświadczenie. Ten czas dalej płynie, a Ty możesz rozwijać się z nami.

Dlaczego my?

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej. – Henry Ford