Szwalnia Warszawa

Nasza szwalnia w Warszawie to propozycja dla wszystkich tych, którzy wymagają od odzieży czegoś więcej, aniżeli tylko dobrego wyglądu. Dysponujemy solidnymi materiałami, sprzętem, ale również wiedzą, która pozwala nam na wykonywanie swoich prac w sposób niezwykle solidny, ekspresowy i bezbłędny. Jako sprawdzona nie tylko na lokalnym rynku warszawska szwalnia, pochwalić możemy się współpracą z bardzo wieloma markami odzieżowymi, dla których szyliśmy.

W czym się specjalizujemy?

Przez lata szyliśmy dla wielu znanych marek (TRECWEAR, Deckout, Femi Pleasure i inne). Zebrane przez nas doświadczenie jest bezcenne. Szyjemy zarówno prostą odzież jak koszulki, spodnie, shorty czy też tuniki, ale nie boimy się wyzwań niebanalnych, o znacznie wyższym stopniu skomplikowania. Zdobyta przez nas rynkowa wiedza pozwala również na poradzenie Klientom, którzy nie są pewni co do materiałów czy też rodzajów wykończeń. Wszystko dzięki temu, że przez lata stosowaliśmy dziesiątki różnych technik pracy i wykańczania, a także metod produkcyjnych. Doskonale wiemy co sprawdzi się w jakiej sytuacji.

Szwalnia w Warszawie – jakie stosujemy materiały?

Spektrum stosowanych materiałów jest bardzo szerokie. To chociażby Coolmax, wełna z Merynosów, Termo Cool, Tactel. Dostosowujemy materiał do konkretnych zamówień. Nasza warszawska szwalnia specjalizuje się chociażby w technicznej odzieży sportowej, ale podejmujemy się wielu różnorodnych wyzwań, których realizacja w sposób perfekcyjny jest możliwa również dzięki świetnemu sprzętowi, który posiadamy. To kilka maszyn oraz mniejszych urządzeń, które razem tworzą park maszynowy, z którego jesteśmy dumni.

Nie tylko materiały – znakomita kadra

Szwalnia w Warszawie to ludzie. Zatrudniamy osoby, które posiadają wieloletnie doświadczenie i z pasją oddają się na co dzień swojej pracy. Naszą dewizą jest maksymalna dokładność i dbałość o detale. Możesz mieć pewność, że Twoje zamówienie będzie zrealizowane nie tylko na czas, ale również w sposób bliski perfekcji.